Kontakta föreningen

Behöver du komma i kontakt med föreningen, använd någon av nedanstående kontaktuppgifter.

 

Kontaktuppgifter

Tranås AIF Ishockey
Box 324
573 24 Tranås

Telefon: 0140 – 146 24
Fax: 0140 – 187 84
E-post: kansli@taif.se
Bankgiro: 709-3503
Org.nummer: 826500-4195

 

Öppettider

Måndag
09.00-13.00, 14.00-17.00

Onsdag
07.30-11.00, 14.00-17.00

Fredag
07.30-10.00, 13.00-15.00
(1/9 öppet endast 07.30-10.00)

Undantag kan förekomma p.g.a. möten och helgdagar.

Namn

E-post

Ämne

Meddelande

 

Kontaktpersoner

 

Sport/Marknad/Kansli

Stefan Fransson
klubbchef@taif.se
kansli@taif.se
0140-146 24

Ordförande

Peter Josefsson
ordf@taif.se
073-045 87 35

 

Webmaster

Kristoffer Karlsson
webmaster@taif.se

 

TAIF-TV

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se

 

Säkerhet/Supporterfrågor

Peder Persson
sakerhet@taif.se
070-686 26 13

 

Pressfrågor

Jacob Heiman
press@taif.se

Marknad/Sponsorer

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se

 

AU/Personal/Ekonomi

Peter Josefsson
ordforande@taif.se

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se

Oscar Rasmusson
oscar.rasmusson@taif.se

 

Ungdomsansvarig

Jakob Karlsson
ungdomsansvarig@taif.se

 

Arenasarrangemang

Peder Persson
peder.persson@taif.se

 

Lotterier

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se

 

Supporterklubb

Patrik Månsson
patrik.mansson@taif.se

Damklubb

Peder Persson
peder.persson@taif.se

 

Funktionärer

Peder Persson
peder.persson@taif.se

 

Junior

Hans Isaksson
junioransvarig@taif.se
070-631 46 64

 

DAIF

Malin Thingman (administratör)
malin.thingman@taif.se
070-511 89 11

Pontus Beidegårdh (supervisor)
pontus.beidegardh@taif.se
070-266 90 99

Anton Breidner (schemaläggare)
anton.breidner@taif.se
070-214 05 51

 

Isschema

Anton Breidner
anton.breidner@taif.se
070-214 05 51